YARATICI DRAMA YÖNTEMİ İLE REKLAMCILIK

Herkese merhaba, geçtiğimiz hafta sonu ilk seminerimizi gerçekleştirdik.

Kurumsal iletişim ve marka yönetimine ilişkin reklamcılık kariyerimde ilerlerken Yaratıcı Drama Liderliği programından mezun olarak iki başlı ilerlediğim kariyer yolumda “Bu alanda proje yaparak ne iyi etmişim!” dediğim çok keyifli bir atölyeydi. Yaratıcı Dramaya ilişkin ilk adımımı kişisel gelişime yönelik yaşantı atölyelerinden önce mesleki birikimimle harmanlamak istemiştim ve bunu yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Teorinin pratikle buluştuğu, yaratım ve üretim sürecinin birlikte eğlenerek ve öğrenerek gerçekleştiği, sürenin nasıl geçtiğinin farkına dahi varamadığım harika bir deneyimdi.

Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum ve yazılı geri bildirimde bulunmuş olan katılımcıların birebir kendi cümlelerine yer vermek istiyorum:

Dilara S. Her şey için teşekkürler 😊😊 benim çıkmam lazım. yeniden teşekkür ederim çok güzel ve verimli geçti bu 2 saat. çok eğlendim. sevgiyle kalın 😊😊🤗❤️

Gamze A. İdil Hanım diğer eğitime geçiyorum. sizlere çok teşekkür ederim. öğrendiğim noktayı şu şekilde aktarayım; yaratıcı drama ve reklamcılığın bu kadar iç içe olduğunu net bir şekilde kavradığımı söyleyebilirim. Tekrardan teşekkürler umarım tekrar bir eğitiminize katılma fırsatı bulabilirim. sizleri de tanıdığım için mutlu oldum. hayatta güzellikler diliyorum herkes için.

Helin O. Merhaba idil hanım internet probleminden dolayı yarıda gitmek zorunda kaldım kusura bakmayın çok güzel ve verimli geçti tekrar yapılacak mı?  Başka videolar ve konular olucak mı acaba? 

“Yaratıcı Drama Yöntemi ile Reklamcılık” üzerine bitirme projesi yazarken hem bu alanlarda okuyan, çalışmak isteyen öğrencilere sektörün henüz içine girmeden dinamikleri deneyimletmeyi amaçlamıştım hem de reklam ajansları ve reklamverenlere yönelik meşhur briefing, yaratım aşamaları, iş akışı ve benzeri süreçlere yönelik atölyeler tasarlamıştım.

Reklamcılık ve Yaratıcı Dramanın kesişimleri neler diye merak ediyorsanız sonraki seminerlerde ve eğitimlerde buluşmak üzere, takipte kalın 🙂

Sevgiyle.

İdil Güney Şimşek tarafından yayımlandı

Yaratıcı Drama Lideri & Reklamcı. Yazar oynar, seslendirir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: